Site Overlay

ZASADY DZIAŁANIA SERWISU

W serwisie każdy użytkownik może mieć swoją podstronę, na której będzie w łatwy sposób publikował swoje oferty.

Żeby działać, pracować nie należy czekać aż pozwolą. Nasz serwis jest również po to żeby umożliwić każdemu zainteresowanemu działanie.

Każdy użytkownik tego serwisu, posiadający w serwisie konto – będzie mógł mieć swoją podstronę, na której będzie mógł oferować wytwarzane przez siebie produkty. Na tej podstronie pojawi się każdy nowy produkt oferowany do sprzedaży, podstrona będzie adresem www unikalnej kategorii przypisanej do nowego użytkownika. Ofertę swoją można w każdej chwili aktualizować. Służy do tego zakładka EDYCJA ( w celu aktualizacji istniejącego wpisu ). Do tworzenia oferty służy zakładka DODAJ SWÓJ PRODUKT. Można też w sprawie utworzenia oferty i aktualizacji do nas napisać, dokładnie wyjaśnimy jak stworzyć własną podstronę. Trzeba tylko założyć konto w serwisie. Jednocześnie informacja o propozycji handlowej i rejonie działania tego użytkownika znajdzie się w menu na stronie głównej.

Żeby dodać NOWY PRODUKT DO SKLEPU należy skorzystać z zakładki DODAJ SWÓJ PRODUKT  , w czasie weryfikacji i moderacji, do czego zobowiązuje nas prawo NOWY PRODUKT będzie dopisany do odpowiedniej kategorii, oznaczony odpowiednim tagiem, pojawi się w odpowiednim sklepie. Przed dodanie produktu do sklepu należy wykonać bardzo dobrej jakość fotografie. We wszelkich sprawach można do nas pisać: jan.novak@gazeta.pl

 
 
W ten sam sposób, można na stronach serwisu można sprzedawać wystawiając swój produkt na aukcje, należy nas o tym poinformować, wysyłając do nas ten sam formularz.